ZELZELE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Komik Vede Ilginç Msn Nickleri

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Komik Vede Ilginç Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Komik Vede Ilginç Msn Nickleri   Komik Vede Ilginç Msn Nickleri Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 11:11 am

MSN NİCKLERİ 1
-Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...Elim Telefonda...Kalbim çevrim dışı...
-Eskiden Karanlıktan Korkar Yağmurdan Ürperirdim Şimdi Karanlıklar Sırdaşım Yağmurlar Göz Yaşım OLDU!...
-Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla...!!!vazgeçmez unutma...!!!
-Güzel kiz insani mutlu eder. kötü kiz ise filozof eder..
-Yollar durusuma kizlar gülüsüme hasta..
-SeNi SeViYoRuM, SaNa TaPiYoRuM.. SaKiN iNaNMa CuNKU atiYoRuM !!!
-Kadinlari anlamak kadin olmak kadar zordur...
-Kadin bir çicektir erkekse etrafinda uçan pis bir böcek...
- Kadinlar duygu yüklü bir gemi gibidir denizde dalgar vurdukça etrafa nese saçarlar... Bazende dümdüz deniz üzerinde sessizce kaçarlar...
-Eskiden Karanlıktan Korkar Yağmurdan Ürperirdim Şimdi Karanlıklar Sırdaşım Yağmurlar Göz Yaşım OLDU!…
-Seveni seveceksin, seven için özlemeksin… Sevmiyorum deme birgün sende seveceksin…
-Aşk bakmaktan ibaret olsaydı öküzler trene aşık olurdu…
-Bir Cevabim Bile Yok . Ama Soruya Hayran Kaldim !!!
-Susma sustukça sira hep bana gelecek))
-Bu yazıları okuyorsan hala yaşıyorsun demektir, ama ben senin yaşamanı istemiyorum…!
-Çok yardim severimdir, her türlü yardımı kabul ederim…
-Şımarık kızda vefa aramak, Zehirde şifa aramaya benzer...
-Yollar duruşuma kızlar gülüşüme hasta..
-Bu güzellik, bu zeka, bu akil, hele su anlam dolu gözlerin büyüsü Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim senden ne haber? ( puahahahah bak bu güseldi )
-Aşk bir kadının yaşamının tüm öyküsü erkeğin ise yalnızca bir serüvenidir…
-Aşk bir turşu suyudur. İçmeyenin ağzı sulanır içenin de midesi bulanır...
-bir erkeği mutlu edebilmek ONU anlayıp az da olsa sevmeli,bir kadını mutlu edebilmek için ONU,sevip hiç anlamaya çalışmamak gerekir…
-Sevdim Seni Bir Kere Ba$kasini Sevemem Delii Diyorlar Bana Desinler Degi$emem..
-Endamin yeter gozlerin yeter ugramasin sana ne huzun ne keder kalbim senden senden vazgecmeyecek korkma icimde askin hic bitmiyecek
-dur dinle! karagozlum gitme.yapma bana kusme!ozluyorum deli gibi muhtacim sevgine!
- Pisman olup birgun donerse geri yillar gecti unutmadim ihanetini ben affetsemde yalan gozlerini allahindan bul ben susuyorum!!
-Sirrini arkadasina verme arkadasin arkadasida vardir...
-Senı Seven KaLbe Zulum Et Et Edebıldıgın KadaR butun yoLLar Senın Olsun Gıt gıde Bıldıgın KAdar
-YILDIRIM GİBİ DÜŞTÜ HASRETİN KUCAĞIMA.YAKALANDIM SUÇÜSTÜ.KIYDIM GENÇLİK ÇAĞIMA!!!
-…Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!……
-Sevdimde Ne Oldu Efes Zengin Oldu…!!! ( PUAHAHAHAHHAHA )
-seven sever…sevmeyen yol alır gider…benim dünyam her türlü döner…
-BU MESAJ ÖZEL BİR FREKANSLA GÖNDERİLMİŞTİR.ZEKILERDE HAFIZA KAYBI APTALLARDA KISA SURELI KORLUK I.....NELERDE BİR ANLIK GÜLÜMSEME YAPAR…
-beni seviyor musun dedim seviyorum dedi ne kadar dedim ölesiye dedi ispatla dedim öldü enayi..
-Kara Biber Kırmızı Biber Beni Unutursan Geber..
-birini sevdim kanser oldu, birini sevdim verem oldu, birini sevdim kamyon çarptı , kafamı bozma seni de severim haaaa...
-AŞK YASAK SeVgI YaSaK NeYmIş eFeNdIm yAşIm uFaK...
-AŞK NEDİR BİLİYOR MUSUNUZ???KARŞINIZDAKİN İ BULUNMAZ HİNT KUMAŞI SANMANLA ENAYİ OLDUĞUNU ANLAMAN ARASINDA GEÇEN ZAMANDIR….
-aşk ölmeyi kabullenmektir, ölmeyi kabul edenler enayidirrr…
-Kopya bir sanattır.Yakalanmadığın sürece^^
-SENİ SEVİYORUM DİYORSUN MADEMKİ SEVİYORSUN CEHENNEME BİLET ALDIM SÖYLE GELİYORMUŞSUN?
-seni sewdiğim kadar dersleri sewseydim profösör olurdum..
-karar vermiştim sana dünyanın en güzel en şirin en nadide en göz alıcı hediyesini gönderecektim ama postacı amca ÇIK O PAKETİN İÇİNDEN dedi.... (puhahahahaha buda süperr )
-kalbimde herkes engelli bitek sen onlinesin......
-Yerin kulağı var derler. Benimde kulağım var. Peki ben yermiyim. Hayır yemem!
-dünyada ınsanlar sevgisizlikten ölecekler bunada en çok hayvanlar gülecekler
-matematik ustune tarih ustune fizik ustune gelmeyin ulen ustume ustume......
-sakın sevme arkadas YASIYAMAZSIN öyle ağırki sevgi TASIYAMAZSIN...
-Ne kadar komik olmaya calısırsanız o kadar boş insan olursunuz…..
-canım sıkılıyor canım yanımda yok diye.canımı düşünüorum beni düşünüormu diye?acaba canımında canı sıkılıormu canı yanında yok diye..
-Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile … Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye.
-Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle..
-Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak…
-Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var...
-Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever…
-Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla...
-Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var...
-Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı...
-Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak. Görebildiğin binlerce yıldzdan her biri sana gnderilmiş öpücüklerdir!
http://zelzele.eniyiforum.net
Admin
Admin
Admin

Komik Vede Ilginç Msn Nickleri Empty
MesajKonu: ŞEKİLLİ NİCKLER   Komik Vede Ilginç Msn Nickleri Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 11:11 am

ŞEKİLLİ MSN NİCKLERİ 2

- :::тαηяıм вι кυℓυη∂αη ∂ανα¢ıуıм:::

-єтιкєтє gєяєк уσк єѕкιℓєя тαηıя вιzι

-вєηι вυ нαуαт ∂єğιℓ αмα ‘α¢є’ νє ‘αуşє тєуzє’ уıρяαтα¢αк

- ~~уα вιя уσℓ вυℓ, уα вιя уσℓ αç тα∂α уσℓ∂αη çєкιℓ~~

-ιуιℓιк єтмє кüçüк göяüяℓєя кöтüℓüк єт gυяυя ∂υуαяℓαя

-кα∂ıηℓαя кυѕυяѕυz ναяℓıкℓαя∂ıя αмα уιηє∂є вιя нαтαℓαяı ναя∂ıя σ∂α кєη∂ι ∂єğєяℓєяιηι вιℓмємєℓєяι∂ιя

-öуℓє нσяσzℓαя ναя∂ıя кι güηєş ѕα∂є¢є σηℓαя öттüкℓєяι ιçιη ∂σğυуσя ѕαηıяℓαя!!!

-ηєƒяєтє ѕєνgι∂єη ∂αнα çσк güνєηιяιм çüмкü;ηєƒяєтιη ѕαнтєѕι σℓмαz…

-αн ∂ємєк özєℓ∂ιя…ναн ∂ємєк ιğяєηçтιя…

-∂ση’т ƒσяgєт мє ηє σℓυя вєηι тєякєтмє..

-кαρıℓмα яüzgαяıмα ηєzℓє σℓυяѕυη

-єѕкι∂єη кιвιяℓιу∂ιм; αятıк кυѕυяѕυzυм…

-вιя єякєк єη çσк ѕєνgιℓιѕιηι, єη ιуι кαяıѕıηı, єη υzυη αηηєѕιηι ѕєνєямιş

-єℓιηє αℓмιѕ вιя ¢ι¢єк ѕєνє¢єк ѕєνмєує¢єк. αн, кσ¢α ѕєяѕєм ¢ι¢єк ηєя∂єη вιℓє¢єк.

- ~~вєηι вιя ѕєη αηℓα∂ıη , ѕєη ∂є уαηℓış αηℓα∂ıη. ~~

-уüz мιℓуση ∂єƒα ѕöуℓє∂ιм ѕαηα αвαятмα∂αη кσηυş ∂ιує!

-вιℓιуσямυѕυη ѕєη уüzмє вιℓмєѕєη νє ∂єηιzє gιяѕєη вιℓє вαтмαzѕıη. çüηкü тιριη кαуıк.

-єѕкι∂єη тσz ρємвє нαуαℓℓєяιм ναя∂ı, тσzυ gιттι ρємвєѕι кαℓ

-ѕєνєη ιηѕαη gιтмєуι вιℓє gєçιямєz αкℓıη∂αη..gι∂єη ιηѕαη ѕєνмємιşтιя вєη вυηυ öğяєη∂ιм вαвαм∂αη…вαкѕαηα gι∂ιуσя ѕєηι ѕєνιуσяυм ∂ιуєη ιηѕαη….

-ѕυѕмα çσк ѕσяυ ѕσямα,α∂αмı вυηαℓтмα,нєѕαρѕız уєяє ѕσяυη уαяαтмα,∂ιηℓє αηℓα νє уαяgıℓαмα…!!!

-вєη єη çσк уüяєğιмє кız∂ıм.. öƒкє вüуüтєη вαηα ιηαт, ѕєνgιℓιηιη ѕєѕιηι ∂υу∂υğυм∂α уєηιℓєη уüяєğιмє кız∂ıм..
ѕαηмα ѕαкıη ѕєη∂єη, вєη кєη∂ιм∂єη ναzgєçтιм !!

-αşкℓαяı ∂α ∂єνяαℓıя мı кαℓρ ηαкℓι уαρтıяαηℓαя ¿?¿

-уσяυℓ∂υм кαçı$ℓαя∂αη, кαувσℓυ$тαη ѕıкıℓ∂ıм..

-ѕαкıη αякαηα вαкмα, кяαℓℓαя öη∂є gι∂єя..

- “ѕєηι ѕєνιуσяυм” ∂єякєη, αѕℓıη∂α öуℓє υzυη кσηυşυуσя∂υм кι вιя вιℓѕєη..

-çσктαη υzαкℓαşтıм, вıяαктıм вιя уєяℓєя∂є, υηυттυм ѕєηι αşк.. нαтıяℓαт кєη∂ιηι вαηα !!

- “ηє çσк уσяυℓ∂υк вüуüмєктєη ѕσℓυкℓαηαℓιм вιяαz.”

-вιя ιηѕαηı ƒαяк єтмєує вιя ∂αкιкα,тαηıмαуα вιя ѕααт,αηℓαмαуα вιя güη,ѕєνмєує вιя нαƒтα уєтєя;αмα υηυтмαуα вιя öмüя уєтмєz….

-нαнα ραмυктαη ρяєηѕєѕмι σℓυя σℓυм ρяєηѕєѕ ∂є∂ιğιη тαş gιвι σℓυя

-вι αηℓαмαℓıк zєкαм ναя∂ı…αηℓα∂ıм…αηℓαмαz σℓαу∂ıм…
http://zelzele.eniyiforum.net

Komik Vede Ilginç Msn Nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası